Terminarz Dyrektora na rok szkolny

  • Typ: eBook w formacie PDF
  • Ilość stron: 21
  • Wersja elektroniczna – pliki PDF do czytania na komputerze
  • Rok wydania: 2008
  • Wysyłka darmowa
  • Wydawca: Wiedza i Praktyka
  • Autor: Redakcja Wiedza i Praktyka

Streszczenie ebooka

Zyskaj pewność, że nie przeoczysz żadnej istotnej daty!

W terminarzu znajdziesz swoje obowiązki przypisane do konkretnego dnia miesiąca oraz te, o których w każdym miesiącu musisz pamiętać, ale co do których przepisy nie określają dokładnej daty ich wykonania.

Droga Czytelniczko, Drogi Czytelniku!

Na Tobie, jako na dyrektorze szkoły, ciąży wiele obowiązków. Musisz pamiętać też o wielu terminach. Dzięki Terminarzowi Dyrektora na rok szkolny 2007/2008 będziesz miał pewność, że nie przeoczyłeś żadnej istotnej daty.

Wszystkie terminy w jednym miejscu!

Aby ułatwić Ci pracę, każdy miesiąc podzieliliśmy na dwie kategorie czynności. Najpierw wymieniamy Twoje obowiązki przypisane do konkretnego dnia miesiąca – ustawodawca wymaga, byś te czynności wykonywał w ściśle określonym terminie. Będziesz mógł na bieżąco sprawdzać, czy terminowo złożyłeś wszystkie sprawozdania, zapoznałeś się z planem nadzoru kuratora, podpisałeś umowy z nowymi pracownikami, czy powołałeś członków szkolnego zespołu egzaminacyjnego.

Ponadto znajdziesz czynności, o których w każdym miesiącu powinieneś pamiętać, ale co do których przepisy nie określają dokładnej daty ich wykonania.

Doradzają Ci najlepsi specjaliści

Możesz być pewny, że prezentowane w praktycznym informatorze „Terminarz Dyrektora na rok szkolny 2007/2008” wskazówki pomogą Ci w trudnej i odpowiedzialnej pracy dyrektora szkoły, ponieważ materiały zamieszczone w informatorze zostały starannie dobrane przez specjalistów. Autorami informatora są praktycy z wieloletnim doświadczeniem:

  • Zygmunt Puchalski – Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Warszawie. Członek Zarządu Głównego Społecznego Towarzystwa Oświatowego. Uczestnik centralnych programów edukacyjnych: „Nowa szkoła”, „Gimnazjum 2001”. Wykładowca kursów kwalifikacyjnych, szkoleń dla kadry zarządzającej i wizytatorów. Wykładowca zajęć na studiach podyplomowych dla kadry zarządzającej oświatą. Autor i współautor artykułów i publikacji na temat zarządzania szkołą. Doradca metodyczny w programie „Szkoła Równych Szans”.
  • Marta Żebrowska – Dyrektor Gimnazjum nr 94 w Warszawie.

Nie zwlekaj!

Terminarz Dyrektora pomoże Ci w trudnej i odpowiedzialnej pracy dyrektora szkoły oraz pozwoli na wygospodarowanie czasu na odpoczynek.

Ze szczerymi życzeniami sukcesów zawodowych

Agnieszka Dec
(Wydawca informatora „Terminarz Dyrektora na rok szkolny 2007/2008”, Wydawnictwo Wiedza i Praktyka)